Esperanza Boat Trips - dovolená na lodi v Itálii, Gargáno

Džunka Esperanza brázdí vody u Gargana Na Esperanze se vždy dobře najíte Potápění v okolí Gargana je nádherné Plavba na člunu a vodní lyžování? Proč by ne... Skalnaté pobřeží Gargana ukrývá romantická místa Azurové moře je ideální pro šnorchlování
Hvězda Hvězda Hvězda

Generální partner

Logo KV ELEKTRO linka

Zvláštní poděkování

Helena Vaňková - sponzor projektu
Petr Kozák - sponzor projektu
Zdeněk Davídek - lodní konstruktér

linka

Hlavní partneři

Logo Eurolines Logo Generali Logo Skippers Club
linka

Mediální partneři

Logo Turistika.cz Logo Malý dobrodruh Logo Yachting revue Nautimages Logo Nature Picture

Jana Vaňátková - nezávislý novinář
Jan Mottl - grafik, fotograf
Martin Lukeš - webmaster

linka

Partneři

Logo Odcestuj Logo REKO Logo Osobní autodoprava Logo Captail Hero Logo YACHTPRO Logo Expres Menu Logo Keukenhof Logo Amaze Logo Centerpoint Charters Logo KMI Logo Faust Design Logo CB Logo Vype Logo Salve

Novinky na Garganu

linka
Nekonečno nad hlavou i kolem sebe

Nekonečno nad hlavou i kolem sebe

03.06.2015

Kdo by nesnil o tom stát se alespoň na chvíli námořníkem, členem posádky či lodivodem? Dnes už nejde o nesplnitelný sen. Ne, pokud máte k dispozici džunku s poetickým jménem Esperanza.

Dobrodružství nemusí obsahovat obtížný tropický hmyz, nebezpečí uštknutí nebo spoustu lidí mluvících neznámým jazykem. Dobrodružství si můžete vychutnat pod plachtami během klidné plavby, kterou řídí český kapitán Petr Žáček. Šestidenní plavba prosluněnými italskými vodami Jaderského moře v sobě skrývá nejen mořské koupání, ale i pobřežní grilování, průzkum jeskyní, do nichž se ze souše nedá vstoupit, krásy národního parku Gargano (Parco nazionale del Gargano).

"Klidná plavba, malá parta se kterou se snadno domluvíš, průzračné moře, pohodový kapitán a výborné italské víno, to všechno je důvod, proč se sem znova vrátit" shrnul v jedné větě klady výpravy jeden účastník z minulých let. Při plavbě pod nataženými plachtami člověku najednou dojde, kde tvůrci dokumentárních filmů berou ony čarokrásné záběry východů a západů slunce. Dřevěná džunka splňuje všechny parametry pohodlí pro šest lidí, takže se ideálně hodí pro skupinku, která nemá potřebu se tlačit v přeplněném turistickém resortu. Umožňuje užívat si jadranského sluníčka, klidného šnorchlování, veselých grilovaček a hlavně dovolené. Té, jež nadchne a hlavně dopije baterky. Ať už je to na půldenní, celodenní či několikadenní plavbě. Co třeba si udělat výpravu na skupinu šesti Tremitských ostrovů na nichž v roce 2010 žilo pouhopouhých 468 obyvatel? Znáte romantické jeskyně u Isola di Campi? Ještě ne? Ale to se dá snadno napravit. Zvláště, když jste pod velením zkušeného kapitána na Esperanze. Říká se, že jeden obrázek vydá za tisíce slov, takže v naší fotogalerii si můžete prohlédnout desítky důvodů, proč se na Gargano vydat. K tomu, abyste do vlasů a plachet zachytili slunce a slaný vítr, vám chybí jediný krok. Kontaktovat nás a domluvit se na termínu. A hlavně dřív, než vám ho někdo vyfoukne. Esperanza je totiž jen jedna!


PF 2015

PF 2015

6.1.2015

Šťastný nový rok!


Expediční plavba
Plavba po moři

Plavba po Garganu
Dovolená na lodi

Potápění
Šnorchlování

Jízda na člunu
Itálie na plachetnici

© dzunka.cz 2012 - 2015