MASH Gargano - ubytování v kempu MASH Gargano, plně vystihující své jméno

MASH Gargano, kemp vystihující své jméno Příjemné spaní v přírodní rezervaci Parco Nationale del Gargano Velká společenská místnost s obrovskou kuchyní Milovníci místní gastronomie si přijdou na své Políčko s bio zeleninou, která je k dispozici návštěvníkům Pár desítek metrů od kempu je krásná a opuštěná pláž
Hvězda Hvězda Hvězda

Generální partner

Logo KV ELEKTRO linka

Zvláštní poděkování

Helena Vaňková - sponzor projektu
Petr Kozák - sponzor projektu
Zdeněk Davídek - lodní konstruktér

linka

Hlavní partneři

Logo Eurolines Logo Generali Logo Skippers Club
linka

Mediální partneři

Logo Turistika.cz Logo Malý dobrodruh Logo Yachting revue Nautimages Logo Nature Picture

Jana Vaňátková - nezávislý novinář
Jan Mottl - grafik, fotograf
Martin Lukeš - webmaster

linka

Partneři

Logo Odcestuj Logo REKO Logo Osobní autodoprava Logo Captail Hero Logo YACHTPRO Logo Expres Menu Logo Keukenhof Logo Amaze Logo Centerpoint Charters Logo KMI Logo Faust Design Logo CB Logo Vype Logo Salve

Novinky na Garganu

linka
Tatínek dobrodruh je tatínek vzor!

Tatínek dobrodruh je tatínek vzor!

7.8.2015

Holky možná mají rády panenky, ale kluci URČITĚ milují dobrodružství. Víme, kde ho najdete!

"Chybí mu mužský vzor," postěžovala si rozvedená paní Pavla. "Bývalý manžel jezdil zamlada s batohem na vandry, ale s postupujícím věkem zlenivěl a kluky vlastně už nikam nevzal," smutně vzpomíná na doby, v nichž se těšila, jak budou nejen s manželem, ale i dvěma syny poznávat krásy světa. Jenže život ji určil úlohu ženy, která se má co ohánět, aby kluky uživila a na výpravy už chybí prostor. Povzdech o chybějících mužských vzorech je slyšet s vícero míst. Každý kluk při by chtěl mít při četbě dobrodružné literatury, od Karla Maye po Julese Verna, za kamaráda Old Shatterhanda nebo kapitána Nema. Jenže kde nic není ani smrt nebere. A nebo je tomu jinak? Nemáme svého hrdinu na dosah ruky, jen jsme líní si to přiznat?

Jedna z nejčastějších výmluv proč něco nejde, je odkaz na nedostatek času a pracovní vytížení. Jenže práce máme přesně tolik, kolik si jí pustíme k tělu. Není náhodou, že ti nejúspěšnější jsou na své pozici proto, že dokáží odpočívat. Ti, kteří to neumí, končí zhroucení v křeslech psychoterapeutů. U nás v Garganu nabízíme unikátní možnost stát se nejen vzorným tatínkem, ale i vysněným hrdinou, který umí rozdělat oheň, nebojí se moře a dokonce zvládne řídit loď. Samozřejmě pod dozorem zkušeného kapitána. Důležité věci mají až příliš často jednoduché řešení. Nikdo nezpochybní fakt, že výchova dětí je důležitá, ale leckdo vzápětí argumentuje nedostatkem času, potřebou kariérního postupu... a spoustou dalších výmluv. Pokud si my tatínci připustíme, že chceme být pro své dítě vzorem, stačí si vzít dovolenou a prostě to udělat. Jižní Itálie je bezpečná exotika, ubytování v plně vybaveném MASH stanu je na jednu stranu komfortní, na druhou má přece jen příchuť exotiky. U navíc se u nás domluvíte česky. A jen tak mezi námi, prozradíme vám tajemství, které váš malý pirát znát nemusí. Máme u nás plné pokrytí wifi sítí, což znamená, že si OBČAS můžete zkontrolovat, co se doma nebo v práci děje. Jde spíše o jistou komunikační pojistku, kterou je lépe nevyužít a naplno se věnovat klukovským dobrodružstvím, neb v každém chlapovi je po celý život kus kluka.

Každý člen rodiny má občas potřebu být sám nebo s těmi svými. Chlapi chodí na ryby, dámy do kavárny nebo si jednou za čas uspořádají ?babince?, ať už je záminkou cokoliv. Když budou malí i velcí mužští spolu, sociální roli ?chlapa v rodině? to posílí, ale ještě navíc umožní druhé půlce, aby si užila svou zábavu, odpočinula, orazila. Zkrátka win-win strategie, kdy na krátké mužské dovolené vydělají naprosto všichni, včetně ženské části rodiny. Má to jediné "ale". Udělat ten první krok. Kontaktovat nás. Vše se dá domluvit, zařídit, doporučit, ukázat, pomoci naplánovat. Máme loď, známe okolí a co si budeme nalhávat, i my si uskutečňujeme své sny a touhy.

A jak dopadla paní Pavla z úvodu našeho příběhu? Našel se nový partner, který se nebojí vzít batoh, vezme kluky na víkend i kus prázdnin... a kdo ví, třeba umí řídit loď. A nepotřebuje k tomu asistenci maminky. Chlapi si přece poradí sami, ne?


MASH GARGANO

MASH Gargano je turisticky nedotknutý kout italského pobřeží s vlastními přírodními energetickými zdroji!


MASH Gargano je malý kemp, plně vystihující své jméno. Leží v přírodní rezervaci Parco Nationale del Gargano na předělu mezi jezerem Lesina a Jaderským mořem. Pár desítek metrů od kempu je krásná a opuštěná pláž. MASH je ideálním místem pro nerušené aktivity uzavřených skupin milovníků klidu, místní gastronomie, sportu, pro teambuildingy, ale i pro klidnou rodinnou dovolenou s dětmi i psy.


Kemp MASH Gargano

Kemp MASH Gargano

Kemp se rozkládá na pozemku 5.000 m2 a nabízí dvě ubytovací kapacity: rybářský domek a velký "MASH" stan s pevnou podsadou. K dispozici je také prostor pro několik stanů, velká společenská místnost s obrovskou kuchyní, dostatečné sociální zařízení, doplněné originální venkovní MASH sprchou i políčko s bio zeleninou, která je k dispozici návštěvníkům.

Klid a romantika

Klid a romantika

Chcete si užít dovolenou v turisticky téměř nedotčené části Itálie, a přesto mít na dosah známé turistické cíle, jako je městečko Vieste či ostrovy Tremity? U MASHe leží písečná pláž, kterou budete mít jen pro sebe a v jeho okolí se můžete vydávat na romantické procházky a poznávat tak klasickou tvář italského pobřeží. V MASHi a jeho okolí najdete klidné a nikým nerušené prostředí.

Aktivity

Aktivity

V MASHi si můžete vyzkoušet řadu adrenalinových i teambuildingových aktivit. Ať už jízdu na čtyřkolce nebo traktoru po pláži či písečnými dunami, nebo výlety offroadem přírodní rezervací, plavbu na člunu a chytání ryb do rybářských sítí, surfování, anebo třeba plážový volejbal. Večer si můžete společně uvařit v prostorné kuchyni místní speciality a ugrilovat váš úlovek.

Džunka Esperanza

Džunka Esperanza

Nedaleko MASHe kotví naše džunka Esperanza, která v roce 2013 proplula celou Evropou, z Prahy až na Gargano, a je vám plně k dispozici. Na její prostorné, zastřešené palubě si pohodlně sedne 12 osob a je ideální pro výlety po okolí, třeba na ostrovy Tremiti, jako základna pro potápění, jízdy na rychlém člunu i vodních lyžích a je možné na ní i grilovat. Pro návštěvníky MASHe nabízí 20% slevu z běžných cen.


Kde jsme, MASH Gargano

MASH Gargano leží cca 15 km od městečka Capoiale na poloostrově Gargano, cca 70 km od Vieste, na pobřeží jezera Lesino a hráze, která jej odděluje od Jaderského moře. Návštěvníci se ocitnou v přírodní rezervaci s možností koupání na dlouhé, písečné a téměř liduprázdné mořské pláži. Výhodou tohoto místa je absence davu turistůa vy si tak můžete vychutnat dovolenou plnými doušky.

Capoiale, Gargano

MASH Gargano
Dovolená Gargano

Ubytování na Garganu
Dovolená v Itálii

Potápění
Šnorchlování

Jaderské moře
Ostrovy Tremiti

© dzunka.cz 2012 - 2015